dodaj mecenas22 1 do ulubionych typerów »»1
kontakt z mecenas22 1 »»

Kupon typera mecenas22 1

Dodatkowe informacje:
  • Dodany: 29/11/2018 17:37
  • Na dzień: 02/12/2018
  • Szansa trafienia:55% (2)
    oceniona przez użytkowników
lp czas spotkanie + NAPIWEK (0) kurs typ wynik
1. 02/12 00:00 Mark Hunt - Justin Willis (komentarze 0) [Zwyciezca meczu]2.10 1 2
stawka kurs zakł. wygrana wygrana profit wynik
10/10 2.10 21.00 0.00 -10.00 przegrany
(opis)
Zgłoś ten opis jako niepoprawny

Opis do kuponu typera mecenas22 1 | dodany: 01/12/2018 13:19
1 DOBRA ANALIZA

Będziemy wdzięczni za Twoją ocenę tej analizy.
Pozytywne oceny przekładają się na profity dla typerów, co motywuje ich do kolejnych analiz.

Treść opisu:
Justin Willis to zaskakująco zwinny jak na swoją posturę zawodnik, który posiada bardzo szybkie ręce. Problemem walczącego z odwrotnej pozycji Amerykanina jest jednak spora powtarzalność w stójkowych poczynaniach. Regularnie poluje na te same uderzenia, co sprawnemu stójkowiczowi – a takowym jest przecież Mark Hunt – powinno mocno ułatwić zadanie.

Nie znaczy to, że Willis nie może wygrać tej walki w stójce – najpewniej na punkty – bo jest to możliwe, ale doświadczenie Samoańczyka z tej płaszczyzny będzie czyniło taką grę niezwykle ryzykowną dla Amerykanina. Dlatego spodziewam się, że zrobi to, co robi każdy szanujący się zapaśnik w starciach z Markiem Huntem – poszuka obaleń.

Rzecz jednak w tym, że pomimo treningów w AKA z takimi tuzami zapaśniczymi jak Daniel Cormier czy Cain Velasquez, Justin Willis nie jest najlepszym wrestlerem. Owszem, potrafi zejść do nóg, czasami nawet przenosząc walkę do parteru, ale jego kontrola z góry pozostawia wiele do życzenia. Mam wobec tego spore wątpliwości, czy będzie w stanie przewracać Hunta, a jeśli nawet – czy utrzyma go na dole.

Nie ukrywam, że mam sporą zagwozdkę związaną z tym pojedynkiem. Niby Hunt ma po swojej stronie ogromną przewagę doświadczenia, wojował z najlepszymi, nadal ma twardą głowę i kowadło w pięści, do tego srogie lowkingi, walczy u siebie – ale ma już na karku 44 lata. Willis z kolei powinien być szybszy, ale nie dysponuje kowadłem w pięści, nie jest Curtisem Blaydesem w kwestii zapasów, od drugich rund mocno zwalnia.

Miałem też na początku poważne wątpliwości co do motywacji Marka przed walką – wszak to jego ostatni występ w UFC, a jego gaża nie jest zależna od wyniku – ale… myślę, że gadulstwo Willisa przed galą zmotywuje Samoańczyka na tyle, by jeszcze ten jeden raz wykrzesać z siebie w oktagonie wszystko.

Komentarze

mecenas22
29/11/2018 17:38 0 - 1 + 1

Polecam super zachęcający kurs mam pewne info !!

 

[»«] Zaloguj się aby dodać komentarz [»«]

Logowanie

Zarejestrowani użytkownicy
  • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło żeby się zalogować.
* Pola wymagane

Logowanie

 
Nowi użytkownicy
  • Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Typuje.pl, kliknij w link poniżej aby się zarejestrować.
  • Zarejestruj się »»

«« Wstecz

TYPERSI.PL | wyniki na żywo

UWAGA! Serwis Typuje.pl ma charakter informacyjny i rozrywkowy, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. U nas zabawa jest za darmo. Z serwisu korzystasz na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Polecani typerzy